SP2 również dla "piratów"

Microsoft bardzo często zmienia swoje stanowisko w sprawie Service Packa 2. Z ostatniego oświadczenia czytamy, że będzie on również dostępny dla użytkowników pirackich wersji. Ostatecznie podano do wiadomości następujące informacje: “Zostało przeprowadzone wiele dyskusji na grupach newsowych, na temat tego czy SP2 zainstaluje się na systemach Windows XP z pirackim kluczem czy nie. O to oficjalne stanowisko Microsoftu w tej sprawie:

Oczekujemy, że prawie wszyscy użytkownicy Windows XP, również korzystający z pirackich wersji, będą mieli dostęp do technologii bezpiecze?stwa zastosowanych w SP2. Użytkownicy, którzy nie mogli natomiast zainstalować SP1, ponieważ mieli piracką kopię systemu, nie będą mogli również zainstalować SP2. Wierzymy, że nadal istnieje bardzo duża grupa takich użytkowników.

Chcemy aby jak największa grupa użytkowników mogła zainstalować Service Pack 2. Natura różnych ataków na komputery cały czas się zmienia i my będziemy nadal chronić wszystkich w jak najlepszy sposób.

Dziękuje,

Gary Schare
Microsoft”

?ródło: sterowniki.net.pl