AutoMapa do pobrania za darmo

AutoMapa do pobrania za darmo pełna wersja 2022. Najnowsza Automapa bezpłatnie na telefon Android i iOS to aktualnie najlepsza nawigacja satelitarna GPS. Z nową wersją AutoMapy trafisz bez żadnego problemu dosłownie wszędzie. Dowiesz się również, gdzie w danym momencie są korki i jak je skutecznie ominąć!

Okazja AutoMapa za darmo na 60 dni dla czytelników Komputer Świata. W październikowym numerze w KŚ+ na czytelników czeka kod pozwalający przez 60 dni korzystać gratis znawigacji AutoMapa ? z mapami Polski i w wersji na urządzenia z Androidem i iOS. Dzięki dokładnym, autorskim mapom w telefonie i danym drogowym aktualizowanym na bieżąco przez internet prowadzi nas tak, że oszczędzamy czas i zyskujemy poczucie bezpieczeństwa.
Bonus o wartości 28 zł Automapa Polska na 2 miesiące można pobrać z KŚ+. Kod trzeba aktywować do 2022

Zawiera wszystkie informacje niezbędne w skutecznej nawigacji drogowej.
Sercem produktu jest kompletna wektorowa mapa dróg prowadzących do wszystkich miejsc zamieszkania w Polsce. Zawiera wszystkie kategorie dróg od autostrad, poprzez drogi szybkiego ruchu, drogi międzynarodowe i krajowe, aż po drogi lokalne, a nawet gruntowe i leśne.
Pierwsza wersja, opublikowana wykonana została na podstawie wojskowej mapy topograficznej w skali 1:50 000 udostępnionej przez Zarząd Geografii Wojskowej Sztabu Generalnego WP. Informacje z map topograficznych były sukcesywnie weryfikowane z wykorzystaniem zdjęć satelitarnych oraz pomiarów w terenie, co pozwoliło stworzyć najdokładniejszą i najpełniejszą na rynku mapę dróg Polski.
Ze szczególną starannością przygotowane zostały plany nawigacyjne wszystkich polskich miast. Wykonane na podstawie zdjęć lotniczych i satelitarnych, zapewniają dokładność odpowiadającą 1:5 000 dla map papierowych, czyli ok.1m w terenie.
Plany nawigacyjne, oprócz dokładnej siatki ulic, zawierają również szczegółowe informacje opisujące sytuację drogową: kategorie i kierunkowość ulic, oznaczenie dróg wielopasmowych, ronda, place z nazwami, podział na dzielnice, tereny zielone (parki, skwery), rzeki i cieki wodne oraz tereny przemysłowe.
Absolutnie unikatową cechą AutoMapa do pobrania są dokładne, punktowe adresy. Mapy innych producentów posługują się adresami przybliżonymi wyliczanymi na podstawie informacji o numerach posesji przy skrzyżowaniach ulic. W małych miejscowościach informacje takie są często wystarczająco dokładne, jednak nie sprawdzają się w dużych miastach. Dlatego właśnie punktowe precyzyjne adresy zawarte w AutoMapa do ściagnięcia cieszą się tak dużym uznaniem kierowców taksówek.
Użytkownicy AutoMapa download, jako jedyni mają możliwość wykorzystania w nawigacji trójwymiarowych wizualizacji budynków w blisko 700 miastach i miejscowościach w Polsce, oraz precyzyjnych obrysów poszczególnych pozostałych budynków w pozostałej części kraju.
Bardzo ważnym elementem map są tzw. Punkty Użyteczności Publicznej (POI). Codziennie aktualizowana przez portal społecznościowy miplo.pl ich blisko 400 tysięczna baza zawiera nie tylko bazę fotoradarów, niebezpiecznych miejsc, czy stacji benzynowych, ale również bazy hotelowe, gastronomiczne i inne, zgromadzone w niemal 1000 kategoriach tematycznych.

AutoMapa do pobrania za darmo

Najdokładniejsze mapy – największe doświadczenie
Aplikacja AutoMapa za darmo to najdokładniejsze mapy Polski i Europy przygotowane przez liderów rynku map cyfrowych: Geosystems Sp. z o.o. i NAVTEQ. AutoMapa to także najczęściej aktualizowany system nawigacji w Polsce. Prowadzi kierowców niezmiennie pozostając najchętniej kupowanym i najczęściej nagradzanym programem do nawigacji GPS na rynku. W Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rosji AutoMapa potrafi nawigować do precyzyjnych adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków.
Bogactwo danych
AutoMapa trafia niezawodnie do celu dzięki milionom adresów oraz Użytecznych Punktów (POI). Odnajdziesz wśród nich bez trudu stacje benzynowe, hotele, bankomaty, apteki czy nawet kluby fitness. Wiele tysięcy dodatkowych POI znajdziesz w serwisie aktualizowanym non-stop przez użytkowników AutoMapa. Jeśli Twoje urządzenie jest podłączone do Internetu AutoMapa może być Twoim podręcznym przewodnikiem kulturalno-rozrywkowym. Dzięki współpracy z Komendą Główną Policji, Fundacją Krzysztofa Hołowczyca – „Kierowca Bezpieczny” oraz Polskimi Kolejami Państwowymi zostaniesz ostrzeżony o najniebezpieczniejszych strefach w Polsce, a także o praktycznie każdym przejeździe kolejowym.

Prowadzi Cię Krzysztof Hołowczyc!
Najnowsza AutoMapa prowadzi jak najlepszy pilot – głosem mistrza kierownicy – Krzysztofa Hołowczyca. Z wyprzedzeniem powie Ci, gdzie i jak masz jechać. Jak pobrać AutoMapę za free wyróżnia niezwykle intuicyjna obsługa. Dzięki rewolucyjnemu, opracowanemu w drodze konsultacji z dziesiątkami tysięcy klientów, interfejsowi użytkownika, dostęp do wszystkich funkcji programu jest niezwykle prosty i logiczny. Z AutoMapa łatwo odnajdziesz cel podróży i dotrzesz do niego bez przeszkód. Potrzebujesz nawigacji w innym języku? AutoMapa prowadzi po polsku, angielsku, niemiecku, a także w wielu innych językach.
Omiń korki na drodze
Z AutoMapa ominiesz korki. Dzięki rewolucyjnemu systemowi AutoMapa Traffic trasy w AutoMapa są wyznaczane z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na drodze. Dane spływające do serwera AutoMapa Traffic tworzą szczegółowy obraz sytuacji na drogach o każdej porze dnia i nocy. Z AutoMapa zaoszczędzisz nie tylko czas i paliwo, ale i wiele nerwów.
Dane dla kierowców aut ciężarowych
AutoMapa to jedyny program do nawigacji GPS w Polsce, który zawiera tak precyzyjne dane niezbędne do nawigacji pojazdów ciężarowych: ograniczenia tonażu, znaki określające wysokość wiaduktów, a nawet dane niezbędne dla przejazdów nienormatywnych. Przy wyznaczaniu trasy AutoMapa na Android i Windows uwzględnia również ograniczenia czasowe!
Wsparcie dla CB Radio
Jeździsz z Radiem CB? Dzięki AutoMapa i informacjom o pikietażu nie będziesz musiał wypatrywać przydrożnych słupków kilometrowych. Rzut oka na ekran wystarczy, by przekonać się, jak daleko od miejsca, przed którym ostrzegają Cię inni użytkownicy CB Radio, się znajdujesz.
Zaplanuj trasę w Internecie
Każdy użytkownik AutoMapa na Android i Windows może wygodnie zaplanować swoją podróż w serwisie Targeo.pl, na dużym ekranie swojego komputera, a następnie wgrać tak przygotowaną trasę do urządzenia GPS z AutoMapa do pobrania na komputer pełna wersja. W Targeo można skorzystać z wielu dodatkowych serwisów, a nawet zobaczyć stan zakorkowania dróg.

Dopasuj AutoMapa do własnych potrzeb jak sobie życzysz.
Nowa AutoMapa pełna wersja do pobrania za darmo na Android i Windows może być taka, jak zechcesz. Możesz zmieniać układ menu i tworzyć własne, wyjątkowe skórki personalizacyjne.
Dostęp do ponad tysiąca parametrów konfiguracyjnych, regulujących sposób prezentacji, nawigacji, czy wyświetlania obrazu, pozwala użytkownikom dowolnie modyfikować program, dopasowując go do własnych potrzeb.

AutoMapa do pobrania za darmo

Dzięki praktycznym ostrzeżeniom przed zagrożeniami oraz fotoradarami odnajdziesz się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Poradnik instalacji programu nawigacyjnego AutoMapa za darmo pełna wersja. Licencje i subskrypcje AutoMapy programu do nawigacji GPS z mapami Polski i Europy na systemy Windows i Android. Pobierz najpopularniejszy program do nawigacji satelitarnej 100% za DARMO.

Pobierz AutoMapa na Android i Windows pełna wersja full download chomikuj na komputer i telefon.