Windows 11 za darmo do pobrania

Oficjalna, rynkowa premiera Windows 11 za darmo do pobrania.  Tę kompilację Windowsa 11 można także pobrać jako obraz ISO. Instalacja będzie możliwa tylko w tych komputerach, które spełniają wymagania. Warto dodać, że dzień wcześniej system zostanie udostępniony w Sklepie Windows, jako aktualizacja, która dla użytkowników Windows 10 będzie darmowa.

Windows 11 jak zainstalować?

W systemie zajdzie sporo widocznych i niewidocznych na pierwszy rzut oka zmian, ale chyba najważniejszą jest większa swoboda w wyborze tła i to zarówno w zakresie plików graficznych, jak i kompozycji kafelków.

Windows 11 – jak pobrać aktualizację? Jeśli mamy Windowsa 10 i chcemy się przesiąść na nową wersję systemu, możemy to zrobić na dwa sposoby.

Pobieranie systemu Windows 11

Poniżej przedstawiono trzy opcje instalacji lub utworzenia nośnika systemu Windows 11. Wybierz z nich najlepszą opcję dla siebie.

Jeśli aktualizujesz system z Windows 10, zaczekaj na powiadomienie z usługi Windows Update o gotowości uaktualnienia dla Twojego komputera.

Przed instalacją sprawdź w aplikacji Sprawdzanie kondycji komputera, czy Twoje urządzenie spełnia minimalne wymagania systemu Windows 11, oraz sprawdź stan informacji o wersji systemu Windows, aby uzyskać informacje o znanych problemach, które mogą mieć wpływ na dane urządzenie.

Asystent instalacji systemu Windows 11

Jest to najlepsza opcja instalacji systemu Windows 11 na tym urządzeniu. Aby rozpocząć, kliknij Pobierz teraz.

Tworzenie nośnika instalacyjnego systemu Windows 11

Aby ponownie lub na nowo zainstalować system Windows 11 na nowym lub używanym komputerze, należy pobrać narzędzie do tworzenia nośników i utworzyć rozruchowy dysk USB lub DVD.

Pobieranie obrazu dysku (ISO) systemu Windows 11

Ta opcja umożliwia utworzenie rozruchowego nośnika instalacyjnego (dysk flash USB, dysk DVD) lub maszyny wirtualnej (plik .ISO) na potrzeby instalacji systemu Windows 11. Ten plik do pobrania to obejmująca wiele wydań wersja ISO, która do odblokowania odpowiedniej wersji wymaga klucza produktu.

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows11