Apple wycofuje wszystkie produkty zawierające treści erotyczne

Firma Apple systematycznie usuwa aplikacje o treściach erotycznych z sklepu App Store. Jest to podyktowane w/g słów Phil Schiller

“coraz więcej aplikacji zawierających treści mogące budzić sprzeciw. Doszło do tego, że kobiety lubiące sukienki asos skarżą się, że jest dla nich zbyt obraźliwy i poniżający, a rodzice też nie są zadowoleni, że dzieci zdobywają do tych aplikacji dostęp?

Z sklepu zostało usuniete ponad 5 tys. programów oraz gier. Ponadto na blogu tuaw pojawiła się informacja co dokładnie zostanie usuniete. (kobiety w bikini, roznegliżowane oraz wszystko z podtekstem erotycznym) rywal Apple‘a ? Microsoft, na liście najważniejszych osób władzy wykonawczej ma jedną kobietę. Lista Brummel jest szefową kadr. iPhone idealny dla kobiety, Android dla faceta? Smartwatch dla kobiety. Najładniejsze damskie smartwatche.

Zobacz MacBooka Pro, iPhone’a 7 i AirPods. Poznaj iPada, Apple Watch, iOS, watchOS, macOS i nie tylko. Odwiedź strony po informacje, zakupy i wsparcie. Zapraszamy do autoryzowanego serwisu sprzętu Apple w którym naprawisz swojego Maka, iPhone’a i iPada.