Ochrona przed keyloggerami

Korzystając na co dzień z komputera podłączonego do Internetu, z pewnością nie chcielibyśmy aby nasze dane tj. loginy bądź numery kart bankowych czy też hasła do w=portali zostały przechwycone przez internetowych przestępców.

W ostatnim czasie bardzo niebezpieczne stały się tzw. keyloggery tj. czyli aplikacje przechwytujące wpisywane na klawiaturze znaki i wysyłające je do cyberprzestępcy. Co najgorsze owe aplikacje nie zawsze są wykrywane przez zainstalowany w systemie program antywirusowy.

Warto zastosować program KeyScrambler, który współpracując z popularnymi przeglądarkami Firefox, Internet Explorer oraz Flock, zabezpiecza komputer przed szkodnikami wykradającymi poufne dane wpisywane na klawiaturze.
Program umożliwia skuteczną ochronę wszystkich wprowadzanych w obrębie przeglądarki poufnych danych, takich jak loginy, hasła, numery kont bankowych itp. Podczas swojego działania automatycznie szyfruje wszystkie wpisywane znaki w taki sposób, że są one bezwartościowe dla potencjalnego intruza.

screenh

Po instalacji programu w górnej części okna będzie znajdował się niewielki pasek. Samo narzędzie zaczyna pracować za każdym razem, kiedy wprowadzamy dowolny tekst w oknie przeglądarki.