Nero

nero-9

Nero – program Nero to najlepsza i najchętniej używana aplikacja do wypalania płyt CD/DVD. Nero Free Edition jest ograniczoną do podstawowych funkcji wersją popularnego pakietu Nero Burning Rom. Na zawsze za darmo! Nero download oferuje Ci mozliwosc korzystania z najlepszych funkcji nagrywania i kopiowania danych na plyty bezograniczen czasowych i calkowicie ZA DARMO!

Nero Burning ROM wyznacza standardy dzięki sprawdzonej technologii wypalania płyt. Kopiowanie i importowanie danych i muzyki oraz wgrywanie na wybrane rodzaje płyt? Tworzenie płyt przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa? To wszystko umożliwia najnowsza wersja lidera na rynku ? programu Nero, wyposażonego w SecurDisc 4.0 i wiele innych rozwiązań gwarantujących najlepsze efekty!

Jeśli chcesz przenieść zawartość płyt CD-audio i poszczególne utwory muzyczne jako pliki na komputer, smartfon lub odtwarzacz MP3, możesz jednym ruchem zamienić je na odpowiedni format! Nero Burning ROM oferuje wszystko: od MP3, MP3 PRO poprzez AAC i FLAC aż po APE ? włącznie z tytułami utworów i informacjami o albumie. Już dziś, dzięki technologii Gracenote?z plikiem audio zintegrowana jest także oryginalna okładka albumu. Dzięki temu możesz wygodnie przeszukiwać swoje listy utworów i relaksować się przy muzyce.

Chcesz dzielić się filmami i mieć dostęp do ulubionych utworów w samochodzie i w domu? Skopiuj zawartość płyt CD, DVD i Blu-ray? nie tracąc przy tym na jakości obrazu i dźwięku w stosunku do oryginału! Program umożliwia także szybkie kopiowanie płyt CD-audio ? włącznie z tekstem i oryginalnymi informacjami o albumie, a także z oryginalną okładką albumu!

nero9
Producent: Ahead Software AG
Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Windows
Link do programu: Pobierz