Kaspersky Internet Security for Android – ochrona dla smartfonów i tabletów

kis-android-smart-tablet-RUSPosiadacze smartfonów i tabletów są w równym stopniu co użytkownicy komputerów narażeni na aktywność wirusów, ataki z internetu, próby kradzieży tożsamości i przechwycenia danych kont bankowych czy kart kredytowych. Co więcej, współczesne urządzenia mobilne są małe, co zwiększa ryzyko ich zgubienia i czyni je łatwym łupem dla złodziei ? a to z kolei sprawia, że groźba dostania się danych w niewłaściwe ręce staje się jeszcze bardziej prawdopodobna.

W rozwiązaniu Kaspersky Internet Security for Android znalazły się najnowsze technologie zabezpieczeń mobilnych firmy Kaspersky Lab, w tym doskonałe funkcje ochrony antykradzieżowej i program antywirusowy dla systemu Android. To proste w użyciu, jednolite rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o ochronie smartfonów oraz tabletów z systemem Android. Ma chronić je przed zagrożeniami z internetu, w jak najmniejszym stopniu wpływając na wydajność.

kis-android-smart-tablet-RUS

Bezpieczeństwa danych i tożsamości strzegą następujące funkcje:

  • Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem, stworzona z użyciem najnowszych technologii antywirusowych firmy Kaspersky Lab
  • Ochrona podczas przeglądania stron WWW, zabezpieczająca przed atakami z internetu i witrynami wyłudzającymi informacje
  • Ochrona przed kradzieżą, oferująca zdalny dostęp do specjalnych zabezpieczeń w utraconym urządzeniu
  • Ochrona prywatności, pozwalająca kontrolować treści dostępne dla osób, które znajdą Twój telefon
  • Filtr połączeń i wiadomości tekstowych, dzięki któremu smartfon odbiera tylko pożądane rozmowy i wiadomości SMS

Pobierz bezpłatną wersję oferującą podstawowe funkcje lub kup wersję premium, która zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym i zabezpiecza przy korzystaniu z internetu.