JDownloader

JDownloader to dobry i darmowy program do pobierania plików z internetu.

JDownloader jest open source’owy, niezależny platformowo i napisany całkowicie w Javie. Uproszcza pobieranie z serwisów hostingowych takich, jak np. Rapidshare.com czy Megaupload.com – nie tylko dla użytkowników Premium, ale również dla tych, którzy pobierają za darmo. Program do ściągania filmów i muzyki z internetu możliwia równoczesne pobieranie wielu plików, rozpoznawanie kodów Captcha, automatyczne wypakowywanie archiwów i wiele więcej. Oczywiście, JDownloader jest całkowicie darmowy. Dodatkowo obsługuje wiele stron „zabezpieczjących” linki – wklejasz tylko „zaszyfrowane” linki, a JD robi za Ciebie resztę. JDownloader potrafi importować pliki CCF, RSDF i nowe DLC.

JDownloader to darmowy, open-source narzędzie do zarządzania pobierania plików, który pozwala na automatyczne pobieranie plików.

Otrzymasz korzyści z ogromnej społeczności programistów, że wszystkie prace w kierunku uczynienia pobierania równie łatwe i szybkie jak być powinno.

Z JDownloader, będzie można uruchomić, zatrzymać lub wstrzymać wszelkie pliki do pobrania, ustawić ograniczenia przepustowości, archiwów automatycznie wyodrębnić i tak dużo więcej.

JDownloader Cechy:

  • Pobierz kilka plików jednocześnie, w ciągu kilku połączeń
  • Automatycznie rozwiązać niektóre CAPTCHA z własnym modułem OCR (JAntiCaptcha)
  • Automatyczny wyciąg (w tym liście haseł wyszukiwania) dla archiwów RAR
  • Odszyfrować RSDF, CCF i pliki DLC kontenerów


Program do pobierania plików
JDownloader wymaga pakietu Java Runtime Enviroment (jre/jdk) w wersji 1.5 lub nowszej. Jeśli to możliwe, zalecamy użycie najnowszej dostępnej wersji.

 

Pobierz JDownloader