Darmowe domeny. Rewolucja?

Do ko?ca grudnia 2004, wiodący dostawca usług internetowych – firma Light Hosting, oferuje DARMOWE rejestracje domen .INFO na okres 1 roku.

Zaskakujący jest fakt, iż rejestracja domeny nie obliguje klientów do dokonywania odnowie?. To znaczy, nie trzeba uiszczać opłat za przedłużenia ważności za następny rok. Brak płatności powoduje bowiem wyłączenie usługi. Dla zainteresowanych, odnowienie nie jest drogie i wynosi 45 PLN. Do zarejestrowanych domen udostępniane są autorskie narzędzia firmy Light Hosting, które pozwalają miedzy innymi na zmianę serwerów DNS w czasie rzeczywistym. Co również dziwi, domeny można skierować nie tylko na serwery LH, ale także na serwery firm konkurencyjnych.

Ta oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i klientów instytucjonalnych. Maksymalna ilość domen, jaką można przypisać do jednego abonenta to 25. Każda następna rejestracja będzie wymagała stosownej opłaty.

By uzyskać więcej informacji, skorzystać z promocji tylko do ko?ca roku, zapraszamy na: http://www.lh.pl oraz http://www.domena.cc.