ArcaMicroScan

arcamicroscan

ArcaMicroScan – bezpłatny program ArcaMicroScan jest darmowym skanerem antywirusowym pozwalającym na szybkie i pełne sprawdzenie zasobów komputera i wyleczenie ewentualnych infekcji. Aplikacja została wyposażona w bardzo silne mechanizmy skanujące. Do podstawowych zalet narzędzia można zaliczyć prostą instalację nie wymagającą rejestracji żadnych komponentów dodatkowych (instalator sam pobiera potrzebne komponenty), skanowanie wszystkich popularnych formatów archiwów, w tym również formatów pocztowych a także sprawdzanie plików osadzonych. Ponadto program oferuje możliwość pełnego leczenia systemu w momencie stwierdzenia infekcji – ArcaMicroScan potrafi wyrzucić z pamięci zainfekowane procesy oraz usunąć referencje do nich zarówno z rejestru jak i z plików systemowych. Wartym odnotowania jest fakt, że autorzy zaadoptowali najnowsze techniki heurystyczne, w tym także Heur.RoundKick. Interfejs ArcaMicroScan jest czytelny a skanowanie przebiega stosunkowo szybko.

ArcaMicroScan jest darmowym skanerem pozwalającym na szybkie i pełne sprawdzenie zasobów komputera i wyleczenie ewentualnych infekcji. Aplikacja została wyposażona w bardzo silne mechanizmy skanujące. Do podstawowych zalet narzędzia można zaliczyć prostą instalację nie wymagającą rejestracji żadnych komponentów dodatkowych (instalator sam pobiera potrzebne komponenty), skanowanie wszystkich popularnych formatów archiwów, w tym również formatów pocztowych a także sprawdzanie plików osadzonych. Ponadto program oferuje możliwość pełnego leczenia systemu w momencie stwierdzenia infekcji – ArcaMicroScan potrafi wyrzucić z pamięci zainfekowane procesy oraz usunąć referencje do nich zarówno z rejestru jak i z plików systemowych.

ArcaMicroScan – darmowy skaner pozwalający na szybkie i pełne sprawdzenie zasobów komputera i wyleczenie ewentualnych infekcji.
ArcaMicroScan posiada bardzo silne mechanizmy skanujące które poradzą sobie z większością infekcji. Do wyboru mamy partycje którą chcemy przeskanować, po każdym zakończonym skanowaniu wyświetla się szczegółowy raport.

Podstawowe zalety narzędzia to:

-Prosta instalacja nie wymagająca rejestracji żadnych komponentów dodatkowych.
-Skanowanie wszystkich popularnych formatów archiwów, w tym również formatów pocztowych.
-Skanowanie plików osadzonych.
-Wykorzystanie najnowszych technik heurystycznych, w tym także Heur.RoundKick.
-Możliwość pełnego leczenia systemu w momencie stwierdzenia infekcji (ArcaMicroScan potrafi wyrzucić z pamięci zainfekowane procesy oraz usunąć referencje do nich zarówno z rejestru jak i z plików systemowych).
-Wygodny system raportowania.
-Wygodna i automatyczna aktualizacja.

arcamicroscan-pl
Producent: ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja: bezpłatna (Freeware)
Link do programu: Pobierz