Zachowaj anonimowość w Internecie

Przeglądając codziennie strony internetowe, nawet nie zdajemy sobie sprawy, że zostawiamy po sobie ślady tj. numer IP, umożliwiający identyfikacje naszego komputera podłączonego do sieci. Istnieją metody, które pozwolą nam zachować anonimowość.

Chcąc pozostać anonimowym podczas surfowania w Internecie, warto skorzystać z wyspecjalizowanych do tego aplikacji . Weźmiemy pod uwagę narzędzie JAP, dzięki któremu staniemy się niewidoczni. Funkcją programu jest przełączanie ruchu sieciowego między komputerami używającymi ten program.

W wyniku czego, nasz pecet , który stoi w domowym zaciszu na wsi, dla użytkownika próbującego nas namierzyć będzie określał nasz pobyt w daleko w innym kraju. Osoby lub programy śledzące nasze serfowanie w sieci są stale kierowane na fałszywe tropy, zapewniając nam tym samym bezwzględną anonimowość w sieci.

jap

Uwaga!
Program może sprawiać trudności osobom niedoświadczonym w tego typu aplikacjach. Szczególnie należy uważać korzystając z programu, bowiem zła konfiguracja spowoduje całkowite odłączenie komunikacji internetowej.