Panda Free Antivirus

panda-cloud-antivirus

Panda Free Antivirus  – jest pierwszym programem antywirusowym opartym o model cloud computing. Dzięki temu aplikacja instaluje się w zaledwie kilka sekund i nie wymaga ponownego uruchamiania komputera. Wykrywanie zagrożeń odbywa się w tzw. chmurze, dzięki czemu zmniejszeniu ulega obciążenie komputera i nie jest wymagana baza sygnatur. Oprogramowanie posiada bardzo prosty interfejs użytkownika. Do pobrania jest już nowa wersja darmowego programu antywirusowego Panda Cloud Antivirus. W nowej wersji jak można przeczytać na blogu programu znacznie poprawiono stabilność oraz dodano kilka rzeczy które zostały zaproponowane przez użytkowników tego programu. Sam proces aktualizacji nie wymaga ingerencji użytkownika (wszystko odbywa się automatycznie). Pełna lista zmian dostępna jest pod TYM linkiem. Sam program można pobrać po kliknięciu

Najlepszy darmowy program antywirusowy dla systemu Windows

Ochrona antywirusowa

Ochrona w czasie rzeczywistym przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania i programów szpiegujących. Zaplanuj okresowe skanowanie i / lub skanowanie komputera na żądanie.

Ochrona USB

Chroń swój komputer, zapobiegając automatycznemu uruchamianiu złośliwego oprogramowania z napędów USB. Skanuj wszystkie dyski USB po włożeniu.

Zestaw ratunkowy Panda

Darmowy system odzyskiwania komputera. Uruchom zaawansowane skanowanie komputera lub utwórz ratunkowy dysk USB, aby uruchomić i wyczyścić zainfekowane komputery, które nawet się nie uruchomią.

Tryb multimediów / gier

Ten tryb zapewnia odtwarzanie lub oglądanie treści multimedialnych bez zakłócania działania programu antywirusowego przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

panda-cloud-antivirus-pl
Producent:Panda Security
Licencja:bezpłatna (freeware)
Systemy operacyjne: Windows
Link do programu: Pobierz