Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware Free to darmowe narzędzie służące do wykrywania i usuwania z systemu złośliwego oprogramowania. Aplikacja radzi sobie z wirusami, trojanami, robakami i szpiegami. Wersja darmowa Malwarebytes Anti-Malware nie ma modułu rezydentnej ochrony, która monitoruje system w czasie rzeczywistym. Malwarebytes Anti-Malware to skuteczny skaner wykrywający i usuwający różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie w tym wirusy, robaki, program na trojany, rootkity, dialery i oprogramowanie szpiegujące. Program jest bardzo prosty w obsłudze, oferuje dwa tryby skanowania (szybki i pełny). Codziennie pobiera aktualizacje, może funkcjonwać jednocześnie z innymi programami zabezpieczającymi. Wersja bezpłatna nie jest wyposażona w stałą, rezydentną ochronę (Realtime Protection Module), wersja płatna dodatkowo wyposażona została w moduł planowania skanowania i aktualizacji.
Malwarebytes’ Anti-Malware jest programem służacym do wykrywania oraz kasowania różnego rodzaju programów typu viruses, worms, trojans, rootkits, dialers, spyware itp.

Malwarebytes Anti-Malware to bezpłatny program w polskiej wersji językowej, który pomoże nam znaleźć i unieszkodliwić kilka rodzajów zagrożeń – wirusy, robaki, trojany, rootkity, dialery, spyware i inne. Malwarebytes Anti-Malware skanuje takie obszary jak: pamięć, uruchomione procesy, rejestr i twardy dysk . Program jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze. Jest bardzo dobrym uzupełnieniem programu antywirusowego. Niektóre opcje są płatne lecz nie są one dla nas ważne przy skanowniu i usuwaniu szkodliwego oprogramowania. Codziennie pobiera aktualizacje, może funkcjonować jednocześnie z innymi programami zabezpieczającymi. Wersja bezpłatna nie jest wyposażona w stałą, rezydentną ochronę (Realtime Protection Module), wersja płatna dodatkowo wyposażona została w moduł planowania skanowania i aktualizacji. Najważniejsze opcje są bezpłatne i można z nich korzystać bez ograniczeń. Nie ma nałożonego czasu na użytkowanie programu.

Pobierz