Spotiamp nowy i darmowy odtwarzacz multimedialny

spotiampSpotiamp to rozszerzenie do aplikacji serwisu strumieniującego muzykę Spotify. To aplikacja dla systemu Windows, która wygląda jak Winamp, ale oferuje funkcje streamingu. Aby skorzystać ze Spotiamp należy być subskrybentem usługi Spotify Premium.


Spotiamp to całkiem darmowy odtwarzacz multimedialny Spotify. Oferuje możliwość odtwarzania i wyszukiwania oraz wykonywania wielu innych czynności, bezpośrednio z poziomu pulpitu systemowego (bez potrzeby logowania się i uruchamiania usługi Spotify z przeglądarki internetowej).

spotiamp
Aby korzystać z odtwarzacza Spotiamp, należy po jego uruchomieniu zalogować się do własnego konta w usłudze Spotify. Spotiamp umożliwia wygodne i przyjemne odsłuchiwanie oraz wyszukiwanie utworów z usług Spotify. Oprócz tego, dysponuje specjalnym narzędziem pozwalającym nadawać strumieniowo muzykę przy użyciu specjalnego systemu opracowanego przez firmę Nullsoft – SHOUTcast. Spotiamp nie przypadkowo przypomina wyglądem Winamp – którego niedawno ogłoszono jako zamknięty projekt.

Aplikacja do pobrania tutaj.