Ares

Ares

Ares – bezpłatny program Ares to klient P2P, który pozwala na pobieranie i udostępnianie grafiki, plików audio i wideo (można je podglądać przez wbudowany player), programów, dokumentów, itd – z wielu źródeł jednocześnie. Dzięki wbudowanemu czatowi możliwa jest komunikacja i wymiana zdań między użytkownikami sieci. Jest niewielki, a jego interfejs jest przyjazny w dodatku w języku polskim. To alternatywa sieci BearShare, LimeWire, iMesh. Zaawansowana wyszukiwarka Ares download pomoże znaleźć właściwe pliki: muzyka, film, obraz, dokumenty, programy, inne.


Ares to wspaniały program do wymiany plików P2P. Obsługuje pobieranie plików torrent, posiada odtwarzacz multimedialny, a co najważniejsze, jest wolny.
funkcje Ares
Podobnie jak eMule , BitTorrent lub uTorrent , Ares umożliwia pobieranie filmów, muzyki, programów, gier, obrazów i innych plików (o ile nie są one objęte prawami autorskimi).

Aplikacja obsługuje pobieranie torrenta plików, pozwalając na podgląd plików przed pobraniem. Obejmuje ona odtwarzacz do odtwarzania plików multimedialnych (audio i wideo) w folderze współdzielonym, jak również pozwalając na surfowanie po sieci bezpośrednio z klientem.

Z Ares można pobrać plik z wielu źródeł , co zwiększa prędkość pobierania. Jeśli chodzi o prędkość, nie ma oprogramowania, które obecnie nie obiecuje przyspieszyć pobieranie Ares , jak Ares Galaxy SpeedUp lub Turbo Booster , ale jesteśmy sceptyczni ich skuteczności.

Intuicyjny i dostosowany do wszystkich
Interfejs Ares jest łatwy w obsłudze. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać dostęp do wszystkich głównych funkcji klienta (wyszukiwanie, pobieranie, czat, ustawienia, biblioteka i przeglądania Internetu) z ekranu głównego.

W pełni korzystać z wyszukiwarki , która pozwala na filtrowanie treści według typu.

Prędkość pobierania
Ares jest odpowiednia dla tych, którzy szukają pliku oprogramowania do współużytkowania intuicyjne i nieskomplikowane. Czas oczekiwania na pobrań na rozpoczęcie jest minimalne, a prędkość pobierania jest doskonała .

Od czasu do czasu (choć dość rzadko), może masz problemy z połączeniem, ale stosując Ares Fix narzędzie będzie rozwiązać ten problem szybko.

ares-pl
Producent: Softgap
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Platforma: Windows XP/Vista/7/8/10
Link do programu: Pobierz