ESET NOD32

ESET NOD32 PL – bardzo dobry program antywirusowy, który staje się coraz bardziej popularny. Aplikacja pozwala na monitorowanie wszystkich połączeń internetowych, rezydentną kontrolę pamięci operacyjnej, skanowanie przychodzących i wychodzących załączników poczty elektronicznej i pobieranych plików a także szybkie wykrywanie komponentów szpiegujących typu adware i spyware. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji, w przypadku aktywnego połączenia z Internetem, NOD32 pobiera najnowsze definicje wirusów i jest gotowy do dogłębnego skanowania systemu. Program pozwala także na eliminację zalegających trojan’ów, backdoor’ów oraz robaków internetowych. W przypadku wykrycia zainfekowanego pliku aplikacja umożliwia poddanie go kwarantannie, wyleczeniu (jeśli jest to możliwe) lub usunięciu.

Do pobrania jest już nowa wersja jednego z najlepszych programów antywirusowych NOD32, program od lat zdobywa pierwsze miejsca w teście Virus Biuletin uzyskując 100% wykrywalność wirusów, koni trojanskich itp. Dzięki zaawansowanej technice heroakustycznej program wykrywał robaka Zotob przed pojawieniem nowych sygnatur baz danych.

Antywirus ESET NOD32 to szybki i skuteczny program antywirusowy w polskiej wersji językowej zwalczający backdoory, trojany, robaki internetowe i inne wirusy. ESET NOD32 Antivirus jest nowoczesnym programem antywirusowym do ochrony przed wirusami oraz wszelkimi innymi zagrożeniami jak robaki internetowe, spyware, phishing i wiele innych. Wyjątkowa skuteczność programu w połączeniu z niespotykaną szybkością działania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm jak i dla użytkowników domowych.

Producent: Eset Software
Licencja: testowa (Trial)
Platforma: Windows
Link do programu: Pobierz