Cheat Engine

Cheat Engine to narzędzie typu open source, którego jedynym celem jest pomoc w korzystaniu z trików i kodów w twoich ulubionych grach wideo, umożliwiając w ten sposób manipulowanie i zmianę wszelkiego rodzaju parametrów na nich.

Aby używać go poprawnie, musisz uruchomić go przed uruchomieniem gry wideo i pozostawić w tle. Po uruchomieniu wybierasz plik wykonywalny gry, który następnie umożliwia edycję niektórych ważnych zmiennych, takich jak liczba żyć lub dowolny inny modyfikowalny parametr.

Teraz możesz nie tylko używać kodów w celu szybszego przejścia gry, ale możesz także modyfikować niektóre ważne parametry, aby na przykład skrócić życie swojej postaci, jeśli uważasz, że jest to zbyt łatwe.

Korzystanie z programu nie jest wcale takie łatwe, dlatego już po pierwszym uruchomieniu daje on możliwość uzyskania pełnego samouczka, który dokładnie wyjaśnia, co należy zrobić. Na oficjalnej stronie znajdziesz jednak wstępnie skonfigurowane kody do ponad stu gier.

Cheat Engine download to bardzo interesująca aplikacja dla zapalonych graczy, którzy będą mogli w pełni wykorzystać swoje ulubione gry, zwłaszcza te trudniejsze.

Pobierz Cheat Engine pełna wersja po polsku.