Daemon Tools Lite

Daemon Tools Lite to darmowy do użytku domowego program, który służy do emulacji napędów, płyt DVD i CD.

Tworzy on wirtualne dyski w których montuje obrazy płyt. Omija wiele zabezpieczeń (SafeDisc, SecuROM czy StarForce). Obsługuje formaty: cue/bin, iso, ccd, mds, bwt, cdi, b5t, b6t, nrg, pdi. Emuluje do czterech wirtualnych napędów. Posiada opcję startu razem z systemem. Zarządzanie dyskami oraz programem jest znacznie ułatwione, gdyż Daemon Tools „zakotwicza” się w zasobniku systemowym. Jak wszystkie emulatory wirtualnych napędów może powodować, że niektóre zabezpieczenia oryginalnych gier nie będą widziały płyty. W takim przypadku konieczne jest zazwyczaj odinstalowanie programu lub wyłączenie wirtualnych napędów na czas grania.

Jest już do pobrania nowa wersja programu DAEMON Tools Lite. Jest to jeden z najlepszych (jeżeli nie najlepszy) darmowych programów służący do emulowania napędów CD oraz DVD. Program w darmowej wersji umożliwia utworzenie do 4 wirtualnych napędów (2 DT and 2 SCSI). W tej wersji wprowadzono następujące zmiany:


Jeden z najlepszych program do emulowania napędów CD-ROM, DVD-ROM, oraz emulacji zabezpieczenia LaserLock, Safedisc, Safedisc 2.0 i wszystkich wersji Securom. Program umożliwia utworzenie wirtualnego napędu CD-ROM bezpośrednio z obrazów płyt CD w formatach: cue/bin, iso, ccd (CloneCD), bwt (Blindwrite), mds (Media Descriptor File), cdi (Discjuggler), nrg (Nero), pdi (Instant CD/DVD), b5t (BlindWrite 5), isz (Compressed ISO images).

Ściągnij Deamon Tools z serwisu Pliki.pl