Bitdefender – Pakiet Domowy ochroni mamę, tatę i dziecko

20140814__0001190big

Bitdefender, innowacyjny dostawca oprogramowania antywirusowego wprowadził do swojej oferty produkt Bitdefender Pakiet Domowy, który może ochronić całą rodzinę przed zagrożeniami płynącymi z Internetu, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższego poziomu wydajności i łatwości użytkowania.

Nowy Pakiet Domowy 2015, który obejmuje nieograniczoną liczbę komputerów PC, Mac i Android, na jednej licencji dla gospodarstwa domowego posiada wielokrotnie nagradzane technologie, które pokonują konkurencje swoją prostotą użytkowania.

?Bitdefender Pakiet Domowy 2015 wykorzystuje najlepsze technologie wieloplatformowe, które mogą ochronić wszystkich członków rodziny, gdziekolwiek się znajdują.? powiedział Chief Security Strategist Catalin Cosoi. Wzrost zagrożeń w Internecie i wzmożone korzystanie z tego narzędzia przez młodych użytkowników przekonało nas do zaprojektowania pakietu, który skupia najlepsze funkcje Bitdefender, aby chronić całą rodzinę. Pakiet ten jest na tyle prosty, że mogą go używać nawet dzieci.?

20140814__0001190big

Pakiet Domowy jest wyposażony w wielokrotnie nagradzaną ochronę mobilną. Może być wykorzystywana przez rodziców i dzieci podczas podróży do ochrony urządzeń z systemem Android. Obejmuje ona ochronę internetową oraz lokalną, dodatkowo dzięki funkcji Bitdefender Anti-Thef, bezpiecznie przechowuje informacje tak by były niedostępne dla złodziei.

Dzięki Kontroli Rodzicielskiej rodzice mogą być bardziej spokojni, gdy ich dzieci surfują po Internecie. Finanse rodziny będą bezpieczne dzięki ochronie przed internetowymi oszustwami w trakcie korzystania z serwisów bankowych oraz zakupów internetowych np. testosteron z dostawą do domu. Szyfrowanie plików, bezpieczne przechowywanie online i dwukierunkowy Firewall rozpościerają specjalną internetową barierę wokół całej rodziny, która chroni poufne informacje i zapobiega wirtualnej przestępczości.

Użytkownicy Mac mogą korzystać ze specjalnie dla nich zaprojektowanego nieinwazyjnego oprogramowania Bitdefender Antywirus for Mac, który chroni i automatycznie aktualizuje urządzenia typu Mac przez całą dobę. Bitdefender Antywirus for Mac posiada ochronę Internetową oraz ochronę systemu.