Microsoft Security Essentials

Program Microsoft Security Essentials zabezpiecza w czasie rzeczywistym komputer, z którego korzystasz w domu lub w małej firmie, przed wirusami, programami szpiegującymi i innym złośliwym oprogramowaniem. Microsoft Security Essentials to bezpłatny, łatwy w instalacji i prosty w obsłudze program firmy Microsoft. Dzięki aktualizacjom możesz mieć pewność, że Twój komputer jest chroniony z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Microsoft Security Essentials to darmowe oprogramowanie chroniące komputer przed wirusami, trojanami, oprogramowaniem typu spyware, malware, rootkits, wydane przez Microsoft.
Do instalacji nie jest konieczna rejstracja oraz jakikolwiek abonament jedynie legalna wersja / oryginalny klucz systemu Windows.
Program dostępny dla systemów XP, Vista 32/64 Bit oraz Win7 32/64 Bit, niestety brak w tej chwili wersji polskojęzycznej.
Program Microsoft Security Essentials działa w tle w sposób wydajny, ale niezauważalny dla użytkownika, co pozwala na swobodne korzystanie z komputera z systemem Windows ? nie ma mowy o przerwach ani opóźnieniach w działaniu.
Pobierz