GOM Player

GOM Player – odtwarzacz multimediów, który zdobywa coraz więcej użytkowników dzięki prostocie i funkcjonalności. Umożliwia odtwarzanie różnych formatów (np. XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263), a do tego pozwala na oglądanie filmów bez potrzeby pobierania dodatkowych filtrów czy kodeków z Internetu. Dodatkowo oferuje możliwość oglądania nie do końca pobranych plików. Funkcja ta z pewnością zadowoli użytkowników sieci P2P, którzy chcą podglądnąć nagranie przed pobraniem całości.

Odtwarzacz GOM Player wspiera odtwarzanie strumieniowe (WMV, ASF, ASX), a także odtwarzanie filmów w formacie DVD z obsługą dźwięku 5.1. Oczywiście dostępna jest możliwość wyświetlania napisów do filmu. Kolejną ciekawą funkcją jest możliwość wykonywania screentów z dowolnego filmu programy multimedialne. Odtwarzanie możliwe jest w trybie pełnoekranowym lub w trybie: pełne rozciągnięcie ekranu. Użytkownik ma dostęp do szeregu narzędzi, filtry dźwięku, wyostrzenie/rozmycie obrazu, menadżer ulubionych, tworzenie playlist, itd.  GOM Player posiada obsługę skórek, całkiem spory katalog dostępny jest na stronie producenta programy do odtwarzania filmów.

Udostępniono do pobrania nową wersję doskonałego odtwarzacza plików multimedialnych GOM Player. Jest to główny konkurent doskonałego odtwarzacza VLC. Tak samo jak konkurent nie potrzebuje do odtwarzania materiału filmowego kodeków zainstalowanych w systemie. Oprócz odtwarzania takich popularnych formatów jak XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 odtwarza niekompletne oraz uszkodzone pliki z materiałem filmowym. Sam program można pobrać po kliknięciu TUTAJ a o zmianach poczytać poniżej.

Producent: Gretech
Licencja: bezpłatna (Freeware), z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Platforma: Windows
Link : Pobierz