PC Tools Internet Security

PC Tools Internet Security to prosta i skuteczna ochrona umożliwiająca szybsze blokowanie wirusów, programów typu spyware i cyberprzestępstw. Program PC Tools Internet Security zapewnia prostą i skuteczną ochronę przed wszystkimi typami zagrożeń pochodzących z Internetu. Oparty na wielokrotnie nagradzanej technologii, ale prosty w codziennej obsłudze, zapewnia skuteczną, prostą i szybką metodę ochrony ważnych informacji osobistych, finansowych i innych ważnych informacji.
Skuteczna ochrona ? integrując wiele warstw ochrony, program PC Tools Internet Security chroni przed najnowszymi formami cyberprzestępstw, bez względu na sposób, w jaki próbują zaatakować i zainfekować komputer. Wszechstronna ochrona blokuje nowe destrukcyjne programy szybciej niż tradycyjne produkty zabezpieczające podczas przeglądania Internetu, zakupów, operacji w portalach społecznościowych, udostępniania i operacji bankowych.

Zaprojektowany pod względem szybkości ? koniec z siedzeniem i czekaniem na ochronę. Za pomocą skutecznej, wielokrotnie nagradzanej technologii, program PC Tools Internet Security nieustannie chroni komputer, nie zakłócając jego codziennego użytkowania. Łatwo dostosowywane poziomy wydajności umożliwiają dopasowanie ustawień do potrzeb, a skanowania na serwerach Cloud szybciej identyfikują zagrożenia pochodzące z Internetu.

Nowy interfejs użytkownika ? program PC Tools Internet Security z odświeżonym interfejsem i nowymi technikami ochrony jest prosty w obsłudze jak nigdy wcześniej. Działa dyskretnie w tle, pobiera aktualizacje, planuje skanowania, a nawet automatycznie usuwa infekcje. Wystarczy go zainstalować i skonfigurować, aby korzystać z maksymalnej ochrony. Stanowi skuteczną, prostą i szybką metodę ochrony komputera i informacji osobistych.
Pobierz