AnyDVD

any-dvd

AnyDVD  PL – bezpłatna wersja testowa programu AnyDVD który jest popularnym narzędziem przeznaczonym do programowego omijania zabezpieczeń typu CSS (Content Scrambling System) oraz RPC (Region Code Protected). Dzięki niemu możliwe jest odtworzenie filmu zabezpieczonego wymienionymi wyżej metodami lub posiadającego inny kod regionalny niż nasz odtwarzacz DVD, bez konieczności zgrywania zawartości płyty na dysk twardy. Ogromną zaletą programu jest automatyczne wykrywanie zabezpieczeń, wystarczy włożyć płytę z filmem a AnyDVD sam ominie daną blokadę odtwarzając dany materiał.
Jest to sterownik który działając w tle umożliwia oglądanie filmów DVD zabezpieczonych algorytmem CSS oraz kodem regionalnym.
Firma SlySoft udostępniła do pobrania nową stabilną wersję programu AnyDVD oraz AnyDVD w wersji HD. Program jest sterownikiem który po uruchomieniu działa w tle i automatycznie dekoduje materiał zawarty na płycie DVD. Płyta taka z materiałem filmowym jest widziana jako wolna od zabezpieczeń. W tym wydaniu programu wprowadzono dużo zmian oraz poprawek o których można poczytać poniżej:
any-dvd-pl
Producent: SlySoft Inc.
Licencja: testowa (Trial) – 21dniowa
Platforma: Windows
Link do programu: Pobierz