Android Auto

Android Auto to sprytny towarzysz jazdy, który pomaga utrzymać koncentrację, kontakt i rozrywkę dzięki Asystentowi Google. Dzięki uproszczonemu interfejsowi, dużym przyciskom i potężnym funkcjom głosowym Android Auto ułatwia korzystanie z ulubionych aplikacji z telefonu podczas podróży.

Po prostu powiedz ?Ok Google?, aby …
? Trasa do następnego miejsca docelowego za pomocą Google Maps lub Waze z nawigacją GPS w czasie rzeczywistym i alertami drogowymi.
? Otrzymuj aktualizacje swojej trasy, ETA i zagrożeń w czasie rzeczywistym.
? Poproś Asystenta Google o sprawdzenie Twojego kalendarza, abyś wiedział, gdzie musisz być.
? Ustaw przypomnienia, otrzymuj aktualizacje wiadomości i sprawdź wynik ostatniej nocy.
? Unikaj rozpraszania uwagi podczas jazdy, ustawiając niestandardowy komunikat ?Nie przeszkadzaj? podczas jazdy.
? Nawiązuj połączenia za pomocą Asystenta Google i odbieraj połączenia przychodzące jednym dotknięciem.
? Uzyskaj dostęp do folderu kontaktów i wysyłaj i odbieraj wiadomości za pomocą Asystenta Google za pomocą SMS, Hangouts, WhatsApp, Skype, Telegram, WeChat, Kik, Google Allo i wielu innych aplikacji do przesyłania wiadomości.
? Zarządzaj systemem audio-nawigacyjnym jak nigdy dotąd. Słuchaj swoich ulubionych aplikacji multimedialnych, w tym Spotify, Pandora, iHeartRadio, Google Play Music, Amazon Music, SiriusXM, TIDAL – High Fidelity Music Streaming, Napster Music i Deezer. Obsługiwanych jest także wiele innych aplikacji muzycznych, radiowych, wiadomości, wiadomości sportowych, książek audio i podcastów.

Pobierz Android Auto https://www.android.com/auto/