Wiadomosci ulegajace samozniszczeniu

Prawie każdy użytkownik spotkał się z sytuacją, kiedy musiał wysłać poufną wiadomość do określonej osoby. Zwykle robimy to w wiadomości e- mail. Niestety to nie jest dobry pomysł, bowiem nasza prywatna treść może być odczytana przez niepowołane osoby, które znają nasze hasło.

Aby uchronić się przed czytaniem prywatnych wiadomości przez osoby trzecie należy skorzystać z bezpłatnej usługi jaką udostępnia strona Privnote. Dzięki aplikacji mamy możliwość wysłania wiadomości , która ulegnie samozniszczeniu po przeczytaniu jej przez odbiorcę.

Aby skorzystać z tej aplikacji należy wejść na stronę www.privnote.com, a następnie napisać treść wiadomości, po czym na koniec kliknąć opcję Create note.

privnote

W kolejnym etapie będzie przesłanie wygenerowanego odnośnika określonemu użytkownikowi. Warto zaznaczyć, że po dodaniu zaznaczenia przy opcji Notify me when this note gets read , a następnie podaniu naszego adresu e-mail istnieje możliwość otrzymania potwierdzenia, kiedy nasz wiadomość zostanie przeczytana przez wybranego odbiorcę.