Comodo AntiVirus

Comodo AntiVirus to bardzo popularny antywirus, który jest bezpłatny zarówno dla użytku domowego, jak i komercyjnego. Gwarantuje wysoki poziom ochrony i posiada czytelny oraz przetłumaczony na język polski interfejs. Comodo AntiVirus potrafi skutecznie zidentyfikować i unicestwić wszelkiej maści złośliwe oprogramowanie, do którego można zaliczyć komponenty spyware, adware, wirusy, robaki i szereg innych niebezpieczeństw. Program Comodo AntiVirus oferuje ochronę w czasie rzeczywistym połączoną z modelem cloud computing, co sprawia, że groźne elementy są wykrywane nawet wówczas, gdy nie korzysta się z najnowszej bazy sygnatur wirusów.

Comodo AntiVirus to darmowy program antywirusowy do zastosowań zarówno komercyjnych, jak i prywatnych. Aplikacja posiada wszystko to, czym powinien dysponować nowoczesny program antywirusowy, w tym skaner on/off-line, heurystykę, kwarantannę, wyszukiwanie wirusów na pojedynczych komputerach i poprzez sieć lokalną, filtry antyspamowe, narzędzie sandbox i wiele innych. Program jest szybki w działaniu a przy tym nie zajmuje dużo zasobów systemowych, został zaprojektowany z łatwym i ergonomicznych w obsłudze interfejsem.

Comodo AntiVirus  to całkowicie darmowy program zabezpieczający, który wykrywa, blokuje i niszczy wirusy. Unikalne funkcje antywirusa to inteligentna ochrona przed nieznanymi zagrożeniami, automatyczne aktualizacje, łatwy w użyciu interfejs, izolacja wszystkich podejrzanych elementów, itp. W programie znajdziemy technologię Defense +, która zapewnia ochronę najważniejszych plików systemów i blokuje szkodliwe oprogramowanie zanim zostanie ono zainstalowane na komputerze.Produkt Comodo wyposażony został w technologię Sandbox Technology, która umożliwia uruchamianie podejrzanych elementów w specjalnym, izolowanym środowisku.

Pobierz