ALLPlayer

allplayer

ALLPlayer – darmowy program przeznaczony do odtwarzania filmów z napisami w większości formatów multimedialnych (np. DIVX/AVI/MPG/MP3). Nowy ALLPlayer posiada unikatową funkcję „IQ text” odpowiedzialną za wyświetlanie napisów. Program obsługuje standardy Dolby Surround oraz 3D Audio. Najnowszy AllPlayer umożliwia integrację z aplikacją do syntezy mowy dzięki czemu może czytać napisy w filmach. Pełna wersja ALLPlayer, z dodatkowymi programami i podstawowymi kodekami które umożliwiają bez instalacji jakichkolwiek więcej dodatków, kodeków czy programów obejrzenie większość najpopularniejszych filmów (AVI, DivX, XviD, MP3…), czy posłuchanie muzyki.
Została udostępniona nowa wersja doskonałego odtwarzacza plików multimedialnych ALLPlayer. Jedna z najważniejszych nowości jaka możemy zobaczyć jest obsługa plików RAR. Co na tym zyskuje użytkownik?
W przypadku filmu spakowanego z wykorzystaniem tego formatu wystarczy jedno kliknięcie a program dokona dekompresji oraz automatycznie odtworzy film. Ponadto poprawiono obsługę oraz napisów pobieranych z strony OpenSubtitles.org. Nowością jest też możliwość obsługi skórek w formacie PNG. Program można pobrać po kliknięciu na TEN link.

To popularny program służący do oglądanilmów (w formatach: DVD, DivX, XviD, Flash, MKV, RMVB), odtwarzania muzyki oraz oglądania zdjęć. Korzysta bezpośrednio z DirectX. W najnowszej wersji do oglądanego filmu program Alplayer automatycznie dopasuje napisy.
allplayer-4
Producent: AllPlayer Sp. z o.o.
Licencja: bezpłatna (Adware)
Link: Pobierz