Zatrzęsienie sterowników dla "Geforsów"!

Kiedyś, bardzo dawno temu był czas w którym znalezienie sterownika było zadaniem trudnym! Kiedyś aby znaleźć sterownik dla karty graficznej trzeba było się troszkę nagimnastykować. Dziś sytuacja się zmieniła nie do poznania.

Dziś jest zupełnie odwrotnie sterowników jest odgroma zarówno tych zwykłych jak i tych zmodyfikowanych zarówno pod kątem lepszej wydajności jak i lepszej jakości obrazu. Nastał bowiem czas w którym każdy użytkownik może samemu ingerować w binarne pliki sterownika dzięki programowi RivaTuner i jego skryptom, lub też może skorzystać z kilkunastu róznych dostępnych gotowców, sterowników różnych grup które ingerując w sterownik optymalizują jego działanie pod różnym kątem. Wybór jest niemały i przeciętnemu uzytkownikowi coraz trudniej jest wybrać ten najwłaściwszy sterownik. Niestety nie ma odpowiedzi na pytanie który sterownik jest najlepszy, najwydajniejszy czy też najstabilniejszy w danej konfiguracji sprzętowej.

Dla tego też wszystkich odważnych do testowania nowych sterowników czy też modyfikowanych lub jeszcze w wersjach beta zachęcamy do ich testowania, jednak wszystkie testy na sterownikach wykonujecie na własną odpowiedzialność, redakcja portalu win-os.pl nie odpowiada za ewentualne straty spowodowane instalacją owych sterowników.

Portal guru3d.com :
Pobierz: ForceWare 71.50 Win2000/XP [beta]
Pobierz: ForceWare 71.40 Win2000/XP [beta]
Pobierz: Vstudios Xtreme G 67.65
Pobierz: ForceWare 67.65 Win2000/XP [beta]
Pobierz: Vstudios Xtreme G 71.24a
Pobierz: Vstudios Xtreme G 71.20b
Pobierz: Vstudios Xtreme G (GeForce FX) 71.20
Pobierz: RivaTuner 2.0 RC 15.3 NY Ed

Pobierz: Nvidia Omega Drivers 1.6177 (Forceware 61.77)

Pobierz: Nvidia Detonator & Forceware [FTP]