Odpowiedź firmy Microsoft na akcję WeWantLive

WeWantLive akcja Polskich internautów mająca na celu uruchomieniu w Polsce serwisu Xbox LIVE zako?czyła się niepowodzeniem. Firma Microsoft tak jak obiecała odpowiedziała w ciągu 30 dni na pismo. Odpowiedź można poczytać poniżej:

„Microsoft, a szczególnie dział zajmujący się Xbox 360, bardzo docenia pasję i zaangażowanie jaką wykazują polscy użytkownicy naszych produktów, w tym usługi Xbox Live. Chcemy zapewnić, że rok 2010 będzie przełomowym rokiem dla naszej konsoli. Naszym celem jest zapewnienie polskiej społeczności graczy na Xbox 360 jak najlepszych, interaktywnych doświadcze?. W tej chwili finalizujemy plany związane z przyszłymi działaniami na polskim rynku i zamierzamy je ogłosić na najbliższych targach E3, w czerwcu tego roku. Fani Xbox 360 już wkrótce mogą się spodziewać informacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom”.

odpowiedz nic nie wnosi nowego do akcji ani nie określa chociaż przybliżonego terminu wprowadzenia usługi. Taka odpowiedź nie jest zaskoczeniem, można powiedzieć że każda inna informacja byłaby sukcesem. Na tę chwile dokładne informacje są na stronie autorów akcji. Jak tylko pojawia się nowe informacje to o nich napisze. Wspieram autorów akcji i ciekawi mnie jej zako?czenie.