Promocja Neostrady

Od 1 lipca TP wprowadza nowe promocje neostrady tp. Klienci zamawiający usługę w okresie wakacyjnym, za aktywację i korzystanie w lipcu oraz sierpniu zapłacą jedynie 1 zł. Natomiast dla wszystkich nowych Klientów, którzy podpiszą umowy na podłączenie linii telefonicznej TP, neostrada tp w opcjach 320 i 640 będzie dostępna w cenie 1 zł nawet przez dwa miesiące.

W ramach promocji wakacyjnej w okresie od lipca do sierpnia 2004 r. koszt aktywacji i abonamentu neostrady tp w opcji 320 lub 640 kbps wynosi 1 zł. To stała opłata, niezależna od daty aktywacji usługi. Za kolejne miesiące Klienci zapłacą już według cennika i zgodnie z wybraną opcją. Z promocji mogą korzystać Klienci, którzy zamówią usługę i dokonają rejestracji w okresie jej trwania oraz podpiszą umowę na okres 12 miesięcy.

W drugiej promocji – “neostrada tp z nową linią telefoniczną POTS” aktywacja i abonament za dwa pierwsze miesiące korzystania (opcja 320 lub 640) również kosztuje 1 zł. Okres pierwszego promocyjnego cyklu rozliczeniowego dla neostrady tp rozpoczyna się z dniem aktywowania usługi przez Klienta, a ko?czy w ostatnim dniu kolejnego miesiąca. Oznacza to, że zapłaci 1 zł nawet za dwa miesiące użytkowania usługi. Klient może nabyć neostradę tp na preferencyjnych warunkach na podstawie kuponu (ważnego przez 3 miesiące), który otrzyma przy zakupie linii telefonicznej. Promocja trwa do 31 grudnia br.

W obydwu promocjach zestaw istalacyjny neostrady tp z modemem USB kosztuje 1 zł + VAT.
Więcej informacji na stronie www.neostrada.pl
(?ródło: Telekomunikacja Polska).