Kaspersky Lab oraz ZyXEL łączą siły

Firmy ZyXEL Communications, światowy lider wśród dostawców rozwiąza? dostępu szerokopasmowego, oraz Kaspersky Lab, jeden z czołowych producentów oprogramowania służącego do ochrony przed wirusami, atakami hakerów i spamem, poinformowały o rozpoczęciu współpracy, która zaowocowała zintegrowaniem innowacyjnej technologii Kaspersky Anti-Virus z nowymi produktami ZyWALL Unified Threat Management (UTM). Ponadto, klienci firmy ZyXEL otrzymają możliwość bezpłatnego uaktualniania antywirusowych baz danych przez sześć miesięcy.

„Dzięki integracji technologii Kaspersky Anti-Virus z naszym sieciowym systemem operacyjnym ZyNOS4 nasi klienci biznesowi otrzymają pakiet, którego możliwości znacznie przewyższają rozwiązania konkurencyjne,” powiedział Kerming Chen, wicedyrektor działu kontaktu z klientami biznesowymi firmy ZyXEL. „Obecnie, większość rozwiąza? zapewniających bezpiecze?stwo dla bram wykorzystuje skanowanie w poszukiwaniu szkodliwych programów w oparciu o pliki. Mechanizmy takie analizują całe pliki po umieszczeniu każdego z nich w folderze tymczasowym. Taka metoda może być awaryjna, a także wymaga znacznej mocy obliczeniowej i dużych zasobów pamięci, co w zauważalnym stopniu zmniejsza wydajność całego systemu. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wraz z firmą Kaspersky Lab udało nam się wyeliminować wszystkie te niedogodności.”
„Partnerzy firmy Kaspersky Lab polegają na naszym profesjonalizmie w dostarczaniu najwyższej jakości mechanizmów ochrony antywirusowej. Dzięki naszej współpracy z firmą ZyXEL powstał produkt, który daje wiele korzyści klientom biznesowym. ZyWALL UTM jest najlepszym na świecie rozwiązaniem oferującym skanowanie w czasie rzeczywistym ruchu pocztowego w poszukiwaniu najniebezpieczniejszych wirusów. Wraz z innymi cechami czyni to z produktu ZyWALL UTM idealne rozwiązanie dla małego i średniego biznesu,” skomentował Vitaly Bezrodnykh, dyrektor ds. rozwoju w firmie Kaspersky Lab.